Witamy w DromiFUN
gry miejskie!

DromiFUN gry miejskie to propozycja innowacyjnej formy rozrywki dla dzieci, która łączy w sobie edukację, integrację oraz dobrą zabawę. W czasie tego wydarzenia dzieci przenoszą się do świata pełnego przygód, gdzie przestrzeń miejska staje się planszą do gry. Gry miejskie to świetny sposób na integrację klasy i wspólne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Przedstawione w naszej ofercie propozycje przygotowaliśmy tak, aby każde dziecko miało możliwość aktywnego uczestniczenia w zabawie oraz nawiązania relacji interpersonalnych z pozostałymi graczami.

W DromiFUN nie ma miejsca na nudę – sprawdźcie sami!

Zapraszamy!

Dlaczego MY?

Poznaj powody, dla który warto wziąć udział w grach miejskich DromiFUN!

Pasja

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją, którzy naprawdę kochają swoją pracę i czerpią satysfakcję ze swojej pracy!

Zaangażowanie

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, zarówno tych dużych jak i małych, dlatego każde zlecenie traktujemy jak wyzwanie i nową przygodę.

Wysoka jakość

Nasze gry miejskie  prowadzimy z najwyższą starannością nie tracąc przy tym entuzjazmu i dobrej zabawy.

Indywidualne podejście

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dostosowując zadania do wieku, potrzeb i możliwości uczestników.

Pomysłowość

Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, dlatego ciągle doskonalimy nasze gry dodając do nich nowoczesne elementy i innowacyjne zadania.

Dobra zabawa

Bez względu na to, ile macie lat, gry miejskie z DromiFUN są gwarancją dobrej zabawy!

Nasz Zepół

Zespół DromiFUN to wykwalifikowane osoby posiadające przygotowanie pedagogiczne i psychologiczne. Ukończyli oni liczne kursy wychowawców oraz animatorów czasu wolnego. Są to ludzie, którzy od lat pracują z dziećmi w różnych grupach wiekowych, umiejętnie dobierając lub modyfikując program do oczekiwań i możliwości grupy. Posiadają szerokie doświadczenie, jednocześnie nadal poszerzają swoje kompetencje w dziedzinie animacji.

Nasi animatorzy zamienią każdą grę w niesamowitą przygodę! Czerpią radość i satysfakcję ze swojej pracy! To wyjątkowi ludzie, którzy pracują z pasją i zaangażowaniem. Animatorzy DromiFUN kochają wywoływać uśmiech na dziecięcych twarzach, potrafią zaangażować do działania dzieci w każdym wieku, niejednokrotnie zachęcając do wspólnej zabawy również dorosłych.

Inne obszary działalności

Nasza firma zajmuje się organizowaniem wszelkiego rodzaju imprez dla dzieci i młodzieży. Oferta DromiFUN została podzielona na różne segmenty, które odpowiadają na potrzeby konkretnych grup odbiorców.

DromiFUN zajmuje się organizacją wycieczek szkolnych, kolonii letnich oraz zimowisk dla dzieci i młodzieży. Podczas naszych wyjazdów łączymy edukację z zabawą i turystykę z rekreacją dbając o bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

DromiFUN urodziny to oferta dla osób szukających oryginalnego pomysłu na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego dla swojego dziecka.  Specjalnie dla Państwa opracowaliśmy gotowe pakiety, które zapewnią niezapomnianą rozrywkę uczestnikom imprezy.

DromiFUN eventy zajmuje się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju imprez, prowadzimy bale karnawałowe, festyny, pikniki, a także wydarzenia okazjonalne. Programy imprez opracowujemy wspólnie z klientem i dostosowujemy je do potrzeb uczestników. 

Osobiście organizujemy wszystkie przedstawione w ofercie imprezy dbając o bezpieczeństwo i komfort uczestników oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na naszych stronach internetowych.

Zobacz również:

 

Dromifun wyjazdy

Wycieczki szkolne, kolonie, zimowiska